Osmangazi Frigidaire Buzdolabı Servisi

Web sayfamıza hoşgeldiniz. Garantisi biten Frigidaire markalı buzdolabınız için teknik servis randevunuzu oluşturmak isterseniz web sayfamıza göz atabilir en kısa sürede buzdolabı motor değişimi veya buzdolabınızdaki diğer teknik sorunlar için Osmangazi bölgesinde servis talep edebilirsiniz.

0232 262 85 10

Size Özel Frigidaire Buzdolabı Servisi Osmangazi

Osmangazi bölgesinde Frigidaire markalı buzdolaplarınız için tamir bakım ve yedek parça desteği sunuyoruz. Osmangazi içerisindeki Frigidaire Buzdolabı Tamiri hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ilke ve servis prensiplerimize erişmek için aşağıda yer alan platforma göz atabilirsiniz.

Osmangazi Frigidaire Buzdolabı Servisi & Tamiri

Frigidaire markasının piyasada oldukça kaliteli buzdolapları bulunmaktadır. Özellikle Osmangazi ve çevresinde oldukça sık kullanılan bu buzdolapları daha çok ev kullanıcıları için tasarlanmış buzdolaplarıdır. Litresine hacmine ve soğutma kapasitesi ile derin dondurucu ve nofrost özellikli olarak ayrılan bu soğutucu cihazlar özellikle yiyeceklerin taze olarak saklanması açısından günümüz dünyasında ev teknolojilerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Yıllardır kaliteli üretimleriyle dikkat çeken Frigidaire markasının buzdolapları ise her zaman çağı ile uyumlu olmuş bu nedenle tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilmiştir. İçerisinde bulunan soğutucu akışkan gazı elektrikten aldığı güçle pistonlu motor aracılığıyla belirlenen kapalı alanda dolaştıran fan yardımı ile de homojen bir şekilde hava dağıtımını yapan bu cihazlar süreç içerisinde mekanik donanımdan elektronik donanıma geçmiş mekanik termostatlardan elektronik kartlara evrilen bir süreçte gelişerek günümüz teknolojisini almıştır. Tüm bu gelişim aşamalarında Özel Teknik Servis olarak faaliyet gösteren ve Osmangazi Frigidaire Buzdolabı Servisi hizmeti veren işletmemiz ise sadece Frigidaire markası ile sınırlı kalmamış diğer buzdolapları markalarını da müşteri talebi doğrultusunda tamir ederek özellikle buzdolabı tamiri alanında Osmangazi içerisindeki faaliyetlerinde kendini kanıtlamıştır. Biraz daha açacak olursak Frigidaire Buzdolabı Tamir hizmetimizle birlikte cihazınızda meydana gelen tüm motor arızalarında orijinal birebir motor ile değişimini aynı gün içinde evinizde sağlıyor böylece motor değişimi gibi ciddi işlemleri en uygun fiyat seçenekleri ile tamamlayarak Frigidaire buzdolabınızda soğutma kaynaklı sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Aynı zamanda elektronik kart arızaları, role termik değişimi fan motoru değişimi veya tamiri raf sebzelik gibi yedek parça ihtiyaçlarınızda da yanınızda oluyor en güncel liste fiyatlarımız ve uzman ekiplerimizle teknik sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.

Osmangazi bölgesinde oturan ve Frigidaire buzdolabı soğutmuyor, sesli çalışıyor, yanları çok ısınıyor, alt soğutuyor üst soğutmuyor, kapı lastiği değişimi, kapı yönü değişimi, termostat değişimi, buzlanma yapıyor, hata kodu veriyor, alarm ötüyor, sigorta attırıyor gibi arıza çeşitlerinden herhangi biriyle karşı karşıyaysanız bu durumda tüketici olarak ilk yapmanız gereken teknik işlerde uzmanlığını kanıtlamış sertifikalı teknisyenlere veya ustalara başvurmaktır. Firmamız sertifikalı çalışanları ve yıllardır elektrikli ev aletleri sektöründe sunduğu başarılı hizmetleri neticesinde bu alanda hizmet veren öncü işletmelerden birisidir. Frigidaire Buzdolabı Servisi Osmangazi ekibimiz için bizlere 0232 262 85 10 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Frigidaire Buzdolabı Servisi İletişim Bilgileri

📞 Osmangazi Frigidaire Buzdolabı Tamircisi Telefon Numarası ☎️ 0232 262 85 10
🕤 Osmangazi Frigidaire Buzdolabı Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-19:00
🔧 Servis Tipi Özel Servis | Osmangazi Frigidaire Buzdolabı Yetkili Servisi değildir.
📌 Osmangazi Frigidaire Buzdolabı Servisi Konumu Bahçelievler, Halide Edip Adıvar Cd., 35150 Osmangazi/İzmir
💳 Geçerli Kredi Kartları : ✅ Troy Visa Mastercard Maestro vd.
👨‍🔧 Bölgede Bulunan Frigidaire Buzdolabı Ustası Sayısı : 8 Adet Frigidaire Buzdolabı Tamir Ustası Bulunmaktadır.
📅 İçerik Tarihi : 23.04.2024

Osmangazi Frigidaire Buzdolabı Servisi Telefon Numarası

Özel Osmangazi Frigidaire Buzdolabı Tamir hizmeti için telefon numarası arıyorsanız 0232 262 85 10 numaralı yerel hattı aramanız yeterli olacaktır.