Foça Frigidaire Klima Servisi

Web sayfamıza hoşgeldiniz. Garantisi biten Frigidaire markalı klimanız için teknik servis randevunuzu oluşturmak isterseniz web sayfamıza göz atabilir en kısa sürede klima tamiri veya klima bakımı talepleri için servisimize ulaşabilirsiniz.

0232 262 85 10

Size Özel Frigidaire Klima Servisi Foça

Foça bölgesinde Frigidaire markalı klimalarınız için tamir bakım ve yedek parça desteği sunuyoruz. Foça içerisindeki Frigidaire Klima Montajı ve Sökümü hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ilke ve servis prensiplerimize erişmek için aşağıda yer alan platforma göz atabilirsiniz.

Foça Frigidaire Klima Servisi & Tamiri

İklimlendirme sistemlerinde klimaların önemi gün geçtikçe artmaktadır. Klima üretiminde önemli bir konuma sahip olan Frigidaire klimalar ise Foça bölgesinde sıklıkla kullanılmakta birçok ev ve iş yerinde split duvar tipi kaset tipi salon tipi vrf ve merkezi sistem olacak şekilde farklı şekillerde klimalar kullanılmaktadır. Foça içerisinde ve ülkemizde genellikle split ve salon tipi klimalar yaygın olup bu klimalar iki ünite yapısından oluşmaktadır. Bu üniteler iç ünite ve dış ünite olarak adlandırılmakta dış ünitede bulunan kompresör aracılığıyla cihazdaki gazın devir daimi yapılmakta böylece hem ısıtma hem soğutma işlevlerinde klimalar kullanılabilmektedir. Frigidaire klimalar teknolojik olarak oldukça karmaşık yapılar olup arızalanması durumunda sadece işinin uzmanı olan teknisyenlerden yardım almak oldukça önemlidir. Foça Frigidaire Klima Servisi alanında yıllardır çalışan işletmemiz ise bu alanda kazandığı tecrübe ve birikimi halen Frigidaire klimaların tamiri ve bakımı alanında en uygun fiyatlar dahilinde sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Foça içerisinde Frigidaire klimaların bir yerden bir yere taşıma işlemini de yapabilmektedir. Bu taşıma işlemi kapsamında Frigidaire klima sökümü işlemlerini yerinde yapıyor klimanızın teknik anlamdaki bütünlüğünü eksiksiz tamamlayarak yeni taktırmak istediğiniz yere kadar taşımasını yapıyoruz. Ardından Frigidaire Klima Montajı kapsamında klimanızın yeni yerine montajını yapıyor böylece klimanıza dair söküm ve montaj işlemlerini 1 iş günü içerisinde tamamlayarak en uygun klima söküm takım fiyatları ile sizlere hizmet veriyoruz. Süreç içerisinde eğer Frigidaire klimanızın gazı veya ayak gibi parçaları eksikse bunları da aynı gün içinde temin ediyor en kısa sürede tarafınıza fatura ederek tüm eksikleri tamamlanmış şekilde sizlere teslim ediyoruz. Frigidaire Klima Servisi Foça ekibimiz günümüz itibariyle klima bakım alanlarında sağladığı en uygun kampanyalı fiyatları sayesinde klimalarınızın teknik sağlığı ve sizin iklim sağlığınız için klimalarınızın bakımını filtrelerinden ünitelerine kadar detaylı bir şekilde yapıyor işinin uzmanları olan Foça Frigidaire Klima Bakımı ekibiyle sizleri buluşturuyoruz. Sizde Frigidaire markalı klimalarınızın tüm çözümlerine dair servis ekibimizle iletişime geçmek isterseniz ilgili telefon numaralarımız ve elektronik posta adreslerimizden bizlere ulaşabilir teknik servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Foça Frigidaire Klima Servisi İletişim Bilgileri

📞 Foça Frigidaire Klima Tamircisi Telefon Numarası ☎️ 0232 262 85 10
🕤 Foça Frigidaire Klima Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-19:00
🔧 Servis Tipi Özel Servis | Foça Frigidaire Klima Yetkili Servisi değildir.
📌 Foça Frigidaire Klima Servisi Konumu Bahçelievler, Halide Edip Adıvar Cd., 35150 Foça/İzmir
💳 Geçerli Kredi Kartları : ✅ Troy Visa Mastercard Maestro vd.
👨‍🔧 Bölgede Bulunan Frigidaire Klima Ustası Sayısı : 8 Adet Frigidaire Klima Tamir Ustası Bulunmaktadır.
📅 İçerik Tarihi : 23.04.2024

Foça Frigidaire Klima Servisi Telefon Numarası

Özel Foça Frigidaire Klima Tamiri hizmeti için telefon numarası arıyorsanız 0232 262 85 10 numaralı yerel hattı aramanız yeterli olacaktır.