Ulukent Altus Klima Servisi

Web sayfamıza hoşgeldiniz. Garantisi biten Altus markalı klimanız için teknik servis randevunuzu oluşturmak isterseniz web sayfamıza göz atabilir en kısa sürede klima tamiri veya klima bakımı talepleri için servisimize ulaşabilirsiniz.

0232 262 85 10

Size Özel Altus Klima Servisi Ulukent

Ulukent bölgesinde Altus markalı klimalarınız için tamir bakım ve yedek parça desteği sunuyoruz. Ulukent içerisindeki Altus Klima Montajı ve Sökümü hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ilke ve servis prensiplerimize erişmek için aşağıda yer alan platforma göz atabilirsiniz.

Ulukent Altus Klima Servisi & Tamiri

İklimlendirme sistemlerinde klimaların önemi gün geçtikçe artmaktadır. Klima üretiminde önemli bir konuma sahip olan Altus klimalar ise Ulukent bölgesinde sıklıkla kullanılmakta birçok ev ve iş yerinde split duvar tipi kaset tipi salon tipi vrf ve merkezi sistem olacak şekilde farklı şekillerde klimalar kullanılmaktadır. Ulukent içerisinde ve ülkemizde genellikle split ve salon tipi klimalar yaygın olup bu klimalar iki ünite yapısından oluşmaktadır. Bu üniteler iç ünite ve dış ünite olarak adlandırılmakta dış ünitede bulunan kompresör aracılığıyla cihazdaki gazın devir daimi yapılmakta böylece hem ısıtma hem soğutma işlevlerinde klimalar kullanılabilmektedir. Altus klimalar teknolojik olarak oldukça karmaşık yapılar olup arızalanması durumunda sadece işinin uzmanı olan teknisyenlerden yardım almak oldukça önemlidir. Ulukent Altus Klima Servisi alanında yıllardır çalışan işletmemiz ise bu alanda kazandığı tecrübe ve birikimi halen Altus klimaların tamiri ve bakımı alanında en uygun fiyatlar dahilinde sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Ulukent içerisinde Altus klimaların bir yerden bir yere taşıma işlemini de yapabilmektedir. Bu taşıma işlemi kapsamında Altus klima sökümü işlemlerini yerinde yapıyor klimanızın teknik anlamdaki bütünlüğünü eksiksiz tamamlayarak yeni taktırmak istediğiniz yere kadar taşımasını yapıyoruz. Ardından Altus Klima Montajı kapsamında klimanızın yeni yerine montajını yapıyor böylece klimanıza dair söküm ve montaj işlemlerini 1 iş günü içerisinde tamamlayarak en uygun klima söküm takım fiyatları ile sizlere hizmet veriyoruz. Süreç içerisinde eğer Altus klimanızın gazı veya ayak gibi parçaları eksikse bunları da aynı gün içinde temin ediyor en kısa sürede tarafınıza fatura ederek tüm eksikleri tamamlanmış şekilde sizlere teslim ediyoruz. Altus Klima Servisi Ulukent ekibimiz günümüz itibariyle klima bakım alanlarında sağladığı en uygun kampanyalı fiyatları sayesinde klimalarınızın teknik sağlığı ve sizin iklim sağlığınız için klimalarınızın bakımını filtrelerinden ünitelerine kadar detaylı bir şekilde yapıyor işinin uzmanları olan Ulukent Altus Klima Bakımı ekibiyle sizleri buluşturuyoruz. Sizde Altus markalı klimalarınızın tüm çözümlerine dair servis ekibimizle iletişime geçmek isterseniz ilgili telefon numaralarımız ve elektronik posta adreslerimizden bizlere ulaşabilir teknik servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Ulukent Altus Klima Servisi İletişim Bilgileri

📞 Ulukent Altus Klima Tamircisi Telefon Numarası ☎️ 0232 262 85 10
🕤 Ulukent Altus Klima Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-19:00
🔧 Servis Tipi Özel Servis | Ulukent Altus Klima Yetkili Servisi değildir.
📌 Ulukent Altus Klima Servisi Konumu Bahçelievler, Halide Edip Adıvar Cd., 35150 Ulukent/İzmir
💳 Geçerli Kredi Kartları : ✅ Troy Visa Mastercard Maestro vd.
👨‍🔧 Bölgede Bulunan Altus Klima Ustası Sayısı : 8 Adet Altus Klima Tamir Ustası Bulunmaktadır.
📅 İçerik Tarihi : 21.04.2024

Ulukent Altus Klima Servisi Telefon Numarası

Özel Ulukent Altus Klima Tamiri hizmeti için telefon numarası arıyorsanız 0232 262 85 10 numaralı yerel hattı aramanız yeterli olacaktır.