Naldöken Altus Buzdolabı Servisi

Web sayfamıza hoşgeldiniz. Garantisi biten Altus markalı buzdolabınız için teknik servis randevunuzu oluşturmak isterseniz web sayfamıza göz atabilir en kısa sürede buzdolabı motor değişimi veya buzdolabınızdaki diğer teknik sorunlar için Naldöken bölgesinde servis talep edebilirsiniz.

0232 262 85 10

Size Özel Altus Buzdolabı Servisi Naldöken

Naldöken bölgesinde Altus markalı buzdolaplarınız için tamir bakım ve yedek parça desteği sunuyoruz. Naldöken içerisindeki Altus Buzdolabı Tamiri hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ilke ve servis prensiplerimize erişmek için aşağıda yer alan platforma göz atabilirsiniz.

Naldöken Altus Buzdolabı Servisi & Tamiri

Altus markasının piyasada oldukça kaliteli buzdolapları bulunmaktadır. Özellikle Naldöken ve çevresinde oldukça sık kullanılan bu buzdolapları daha çok ev kullanıcıları için tasarlanmış buzdolaplarıdır. Litresine hacmine ve soğutma kapasitesi ile derin dondurucu ve nofrost özellikli olarak ayrılan bu soğutucu cihazlar özellikle yiyeceklerin taze olarak saklanması açısından günümüz dünyasında ev teknolojilerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Yıllardır kaliteli üretimleriyle dikkat çeken Altus markasının buzdolapları ise her zaman çağı ile uyumlu olmuş bu nedenle tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilmiştir. İçerisinde bulunan soğutucu akışkan gazı elektrikten aldığı güçle pistonlu motor aracılığıyla belirlenen kapalı alanda dolaştıran fan yardımı ile de homojen bir şekilde hava dağıtımını yapan bu cihazlar süreç içerisinde mekanik donanımdan elektronik donanıma geçmiş mekanik termostatlardan elektronik kartlara evrilen bir süreçte gelişerek günümüz teknolojisini almıştır. Tüm bu gelişim aşamalarında Özel Teknik Servis olarak faaliyet gösteren ve Naldöken Altus Buzdolabı Servisi hizmeti veren işletmemiz ise sadece Altus markası ile sınırlı kalmamış diğer buzdolapları markalarını da müşteri talebi doğrultusunda tamir ederek özellikle buzdolabı tamiri alanında Naldöken içerisindeki faaliyetlerinde kendini kanıtlamıştır. Biraz daha açacak olursak Altus Buzdolabı Tamir hizmetimizle birlikte cihazınızda meydana gelen tüm motor arızalarında orijinal birebir motor ile değişimini aynı gün içinde evinizde sağlıyor böylece motor değişimi gibi ciddi işlemleri en uygun fiyat seçenekleri ile tamamlayarak Altus buzdolabınızda soğutma kaynaklı sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Aynı zamanda elektronik kart arızaları, role termik değişimi fan motoru değişimi veya tamiri raf sebzelik gibi yedek parça ihtiyaçlarınızda da yanınızda oluyor en güncel liste fiyatlarımız ve uzman ekiplerimizle teknik sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.

Naldöken bölgesinde oturan ve Altus buzdolabı soğutmuyor, sesli çalışıyor, yanları çok ısınıyor, alt soğutuyor üst soğutmuyor, kapı lastiği değişimi, kapı yönü değişimi, termostat değişimi, buzlanma yapıyor, hata kodu veriyor, alarm ötüyor, sigorta attırıyor gibi arıza çeşitlerinden herhangi biriyle karşı karşıyaysanız bu durumda tüketici olarak ilk yapmanız gereken teknik işlerde uzmanlığını kanıtlamış sertifikalı teknisyenlere veya ustalara başvurmaktır. Firmamız sertifikalı çalışanları ve yıllardır elektrikli ev aletleri sektöründe sunduğu başarılı hizmetleri neticesinde bu alanda hizmet veren öncü işletmelerden birisidir. Altus Buzdolabı Servisi Naldöken ekibimiz için bizlere 0232 262 85 10 numaralı telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Naldöken Altus Buzdolabı Servisi İletişim Bilgileri

📞 Naldöken Altus Buzdolabı Tamircisi Telefon Numarası ☎️ 0232 262 85 10
🕤 Naldöken Altus Buzdolabı Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-19:00
🔧 Servis Tipi Özel Servis | Naldöken Altus Buzdolabı Yetkili Servisi değildir.
📌 Naldöken Altus Buzdolabı Servisi Konumu Bahçelievler, Halide Edip Adıvar Cd., 35150 Naldöken/İzmir
💳 Geçerli Kredi Kartları : ✅ Troy Visa Mastercard Maestro vd.
👨‍🔧 Bölgede Bulunan Altus Buzdolabı Ustası Sayısı : 8 Adet Altus Buzdolabı Tamir Ustası Bulunmaktadır.
📅 İçerik Tarihi : 21.04.2024

Naldöken Altus Buzdolabı Servisi Telefon Numarası

Özel Naldöken Altus Buzdolabı Tamir hizmeti için telefon numarası arıyorsanız 0232 262 85 10 numaralı yerel hattı aramanız yeterli olacaktır.