Menemen Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Web sayfamıza hoşgeldiniz. Garantisi biten Regal markalı çamaşır makineniz için teknik servis randevunuzu oluşturmak isterseniz web sayfamıza göz atabilir en kısa sürede çamaşır makinesi kazan tamiri veya çamaşır makinenizin yedek parça talepleri için servisimize ulaşabilirsiniz.

0232 262 85 10

Size Özel Regal Çamaşır Makinesi Servisi Menemen

Menemen bölgesinde Regal markalı çamaşır makineleriniz için tamir bakım ve yedek parça desteği sunuyoruz. Menemen içerisindeki Regal Çamaşır Makinesi Tamiri hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ilke ve servis prensiplerimize erişmek için aşağıda yer alan platforma göz atabilirsiniz.

Menemen Regal Çamaşır Makinesi Servisi & Tamiri

Yıkama grubunun en önemli üyelerinden olan Regal çamaşır makineleri Menemen içerisinde birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bir cihazdır. Birçok yıkama programı ile her geçen gün gelişen Regal çamaşır makineleri, içerisinde bulunan kazan deterjan kutusu boşaltma pompası motor körük lastiği kayış elektronik kart ventil gibi parçaların senkronize halde çalışmasıyla yıkama görevini yerine getirir. Ventiller aracılığıyla şebekeden aldığı suyu deterjan kutusuna ileten ve deterjanla harmanlanmış suyu kazana ileterek motor ve kayış vasıtasıyla kazanı belirli devirlerde çevirmek suretiyle yıkama işlemini gerçekleştiren Regal çamaşır makineleri bazen bu parçaların senkronize halde çeşitli nedenler ötürü çalışmaması nedeniyle teknik servise ihtiyaç duyabilirler. Menemen Regal Çamaşır Makinesi Tamiri yapan ekibimiz ise çamaşır makineleri alanında 36 seneyi aşkın bir süredir çalışan uzman bir teknisyen ekibinden oluşmaktadır. Bugüne kadar birçok Regal ve diğer markaların garantisi bitmiş çamaşır makinelerini başarıyla tamir eden işletmemiz aynı zamanda bakım işlemlerinde de önde gelen firmalar arasında olmuş arızalı birçok çamaşır makinesini tekrar kullanıma kazandırmıştır. Bugün kıyafetlerimizi hijyenik tutan ve çok az su ve elektrik enerjisi harcayarak A+ özellikleriyle hayatımızda yer alan çamaşır makinelerinde meydana gelen hata kodlarının çözümü, rezistans arızası, makinenin sigorta attırması veya çamaşır makinesinin kazan rulman değişimi gibi ciddi arızaların neticesinde Regal Çamaşır Makinesi Tamir Servisi hizmeti veren Menemen ofisimizle iletişime geçebilir her türlü garantisi bitmiş marka ve modeldeki ürünleriniz için destek alabilirsiniz. Bizler genelde Regal çamaşır makinelerinde tamir işlemlerini evde yapmayı tercih eden bir firmayız. Bu nedenle makinenizin arızasının sebebi ne olursa olsun çamaşır makinenizi bulunduğu yerde teknik ekiplerimize tamir ettirebilir böylece minimum bekleme süresi içerisinde tekrar çamaşır makinenizi kullanabilirsiniz.

Bizler inovatif bakış açısına sahip Regal Çamaşır Makinesi Servisi Menemen ekiplerimizle gün içerisindeki mesai saatleri dahilinde telefonlarınızı memnuniyetle bekliyor olacağız.

Menemen Regal Çamaşır Makinesi Servisi İletişim Bilgileri

📞 Menemen Regal Çamaşır Makinesi Tamircisi Telefon Numarası ☎️ 0232 262 85 10
🕤 Menemen Regal Çamaşır Makinesi Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-19:00
🔧 Servis Tipi Özel Servis | Menemen Regal Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi değildir.
📌 Menemen Regal Çamaşır Makinesi Servisi Konumu Bahçelievler, Halide Edip Adıvar Cd., 35150 Menemen/İzmir
💳 Geçerli Kredi Kartları : ✅ Troy Visa Mastercard Maestro vd.
👨‍🔧 Bölgede Bulunan Regal Çamaşır Makinesi Ustası Sayısı : 8 Adet Regal Çamaşır Makinesi Tamir Ustası Bulunmaktadır.
📅 İçerik Tarihi : 27.04.2024

Menemen Regal Çamaşır Makinesi Servisi Telefon Numarası

Özel Menemen Regal Çamaşır Makinesi Tamiri hizmeti için telefon numarası arıyorsanız 0232 262 85 10 numaralı yerel hattı aramanız yeterli olacaktır.