Menderes Öztiryakiler Servisi

Web sayfamıza hoşgeldiniz. Garantisi biten Öztiryakiler markalı ürününüz için teknik servis randevunuzu oluşturmak isterseniz web sayfamıza göz atabilir en kısa sürede teknik servis kaydınızı Menderes bölgesi için oluşturabilirsiniz.

0232 348 98 98

Size Özel Öztiryakiler Servisi Menderes

Menderes bölgesinde Öztiryakiler markalı elektrikli ev aletlerinin garantisi biten ürün grupları için tamir bakım ve yedek parça desteği sunuyoruz. Menderes içerisindeki Öztiryakiler Servis hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ilke ve servis prensiplerimize erişmek için aşağıda yer alan platforma göz atabilirsiniz.

Menderes Öztiryakiler Servisi Hizmeti

Ev içerisindeki en önemli cihazlar arasında yer alan ürün gruplarından biri de beyaz eşyalardır. Menderes bölgesinde bile birçok evde kullanılan Öztiryakiler gibi birçok beyaz markası son 20 yıllık süreç içerisinde endüstriyel anlamda daha da büyümüş diğer sektörlere nazaran dünya çapındaki pazar payını arttırarak daha çok kullanıcıya sunulmaya başlanmıştır. Bir evin olmazsa olmazlarından olan beyaz eşya diye nitelendirdiğimiz bu ürün grubu aslında buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi klima kombi elektrikli süpürge cihazlarından oluşmaktadır. Bu ürünlerin her birinin evin içerisinde farklı ihtiyaçları giderecek şekilde özellikleri olup birçok kullanıcı tarafından saydığımız tüm ürünler tercih edilmekte, son istatiksel verilere göre birçok tüketici tarafından da kullanılmaktadır. Öztiryakiler markası ise bu alandaki üretimleriyle öne çıkan markalardan birisidir. Markanın piyasada birçok beyaz eşya ürünü bulunmakta olup halen faal olarak kullanılmaya devam etmektedir. Menderes içerisinde yakaladığı başarılı satış oranı sayesinde akıllara kazınan bir marka haline gelen Öztiryakiler özellikle teknolojik özellikli cihazları kullanıcı dostu yenilikleriyle tercih edilmiş sağladığı kalite ve uygun donanımlar sayesinde başarılı ve bilinen beyaz eşya markaları arasındaki yerini almıştır. Bu yoğun kullanımlar her zaman olduğu gibi bu cihazların satış sonrasındaki Menderes Öztiryakiler Servisi ihtiyacını da doğurmuş bu nedenle Öztiryakiler markalı ürünlere sahip olan tüketicilerin arıza yaşaması durumunda teknik destek alabilmeleri büyük bir ihtiyacı doğurmuştur. Bu alanda hizmet veren firmalar arasında markalarla anlaşmalı servisler olabildiği gibi tamamen markalardan bağımsız servis istasyonları da yer almaktadır. Bizim gibi markalardan bağımsız Öztiryakiler ürününe sahip ürünlere hizmet veren firmalar genellikle sektörde "Özel Servis" olarak bilinmektedir. Bizler de kısaca açıklayacak olursak garantisi satış sonrası bitmiş Öztiryakiler ürünlerinize Menderes ve çevresinde Özel Öztiryakiler Servisi hizmeti sunuyor yukarıda saydığımız ürünlerde meydana gelen tüm donanımsal ve elektronik arızalarında uzman teknisyen ekibimizle çözüme kavuşturuyoruz. Tüm bu hizmetler için yerel bölgeniz olan Menderes içerisinde kurulan 5'den fazla bulundurduğu teknik servis aracı ile sadece Öztiryakiler markasına değil diğer tüm markalara da kendi bünyesinde servis hizmeti veren işletmemiz Öztiryakiler Servisi Menderes hizmetinde de kampanyalı fiyatları ile tüketicilerinin karşısına çıkmaya özen göstermekte böylece müşteri memnuniyeti alanında edindiği tecrübeleri sahada iş hayatına yansıtmaya özen göstermektedir.

Menderes Öztiryakiler Servisi İletişim Bilgileri

📞 Menderes Öztiryakiler Servisi Telefon Numarası ☎️ 0232 348 98 98
🕤 Menderes Öztiryakiler Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-19:00
🔧 Servis Tipi Özel Servis | Menderes Öztiryakiler Yetkili Servisi değildir.
📌 Menderes Öztiryakiler Servisi Konumu Bahçelievler, Halide Edip Adıvar Cd., 35150 Menderes/İzmir
💳 Geçerli Kredi Kartları : ✅ Troy Visa Mastercard Maestro vd.
👨‍🔧 Bölgede Bulunan Usta Sayısı : 8 Adet Öztiryakiler tamir ustası bulunmaktadır.
📅 İçerik Tarihi : 15.06.2024

Öztiryakiler Servisi Menderes | Servis Organizasyonu

Menderes içerisinde Öztiryakiler ürünleriniz için servis hizmeti alacaksanız hizmet aldığınız firmanın servis organizasyonunun iyi olması sizin için oldukça önemlidir. Servis organizasyonu konusunda kendini kanıtlamış firmamız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak profesyonel bir anlayışla sizlere Menderes Öztiryakiler Servisi hizmeti vermekte garantisi satış sonrası bitmiş her türlü beyaz eşyanın, klimanın veya kombinin bakımını onarımını ve yedek parça teminini yapabilmektedir. Özellikle kaliteli ürünleriyle ön plana çıkan Öztiryakiler markasına da yıllardır Özel Servis desteği sağlayan teknik ekibimiz ofiste çağrıları karşılayan müşteri hizmetleri personelinden sahadaki teknisyenlerine kadar tamamen müşteri memnuniyeti odaklı kurduğu servis organizasyonu sayesinde yıllardır Menderes içerisinde beyaz eşya arızalarında ilk akla gelen özel servisler arasında yerini almış bugüne kadar marka fark etmeksizin tamirini yaptığı tüm ürünler sayesinde sadakatli müşteri portföyünü her geçen yıla oranla %44 arttırmayı başarmıştır. Bugünlerde telefon üzerinden bizlere ulaşan müşterilerimize halen aynı bakış açısı ile servis hizmetlerimizi sürdürürken aynı zamanda temel amacımız çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı veya klima arızalarında teknik sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturmaktır. Çünkü Öztiryakiler markalı beyaz eşyanızın arıza yapması durumunda oluşan mağduriyetin oldukça farkındayız. Bu nedenle Öztiryakiler Servis hizmetleri organizasyonlarımızda öncelikli temel amacımız her zaman hızlı bir şekilde kullanıcılarla teknik servisleri buluşturmak ve arızaları en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktır. Bu nedenle Menderes bölgesine yaydığımız mobil servis araçlarımız sayesinde minimum 2 saat içerisinde her noktada sizlere hizmet verebiliyor araçlarımızda Öztiryakiler bulaşık makineleri çamaşır makineleri klima ve kombilerine dair bulunan yedek parçalar sayesinde aynı gün içerisinde makinelerinizde veya buzdolabınızda meydana gelen arızayı tamir edebiliyoruz. Üstelik yine araçlarımızda bulunan tüm ödeme yöntemleriyle uyumlu pos makinelerimiz sayesinde nakit haricinde ödeme yapabilmenize olanak sağlıyor kredi kartı ile peşin ödemelerinizde %25 indirimli fiyatlarımızla beyaz eşyalarınızı tamir ediyoruz.

Görüldüğü üzere Öztiryakiler Servisi Menderes hizmetlerimiz esnasında servis organizasyonumuzu tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak şekillendiriyor Menderes içerisindeki faaliyetlerimizi bu alanda yıllardır başarıyla kurduğumuz organizasyonla sürdürüyoruz.

Menderes Öztiryakiler Teknik Servisi | Güvenilir Servis Hizmeti

Güvenilir bir şekilde Menderes Öztiryakiler Servis hizmeti almak en az cihazınızın tamir edilmesi kadar önemlidir. Teknik işlerde işinin uzmanı ile çalışmak size hem zamandan hem de nakitten tasarruf sağlayacaktır. Bu kapsamda Özel Servis statüsünde Menderes bölgesindeki servis taleplerine yanıt vermek amacıyla kurulmuş işletmemiz marka fark etmeksizin sunduğu tüm bu teknik servis hizmetlerinde Öztiryakiler markası içinde standart olarak tüm markalar için sunduğu eşit servis kalitesini sunmakta böylece müşterilerine şeffaf bir ortamda edinebilecekleri en kaliteli teknik destek hizmetlerini ulaştırmaktadır. Bugün Menderes bölgesinde çeşitli noktalara yayılmış yerel mobil servis ağları sayesinde Öztiryakiler markalı garantisi bitmiş buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima ve kombilerde geniş yedek parça stoğu sayesinde güvenilir servis hizmetinin ilk adımını tamamlamış ardından bünyesine kattığı ve aynı zamanda yetiştirdiği uzman tamirci ve teknisyenlerle tamir ve onarım işlemlerindeki memnuniyet oranı %91 arttırarak geçen yıla oranla müthiş bir sebatlı çalışma elde etmiştir. Bu kapsamda şimdiye kadar ki sunduğu hizmetlerde de geçerli olmak üzere kendisini tercih eden elektrikli ev aletleri kullanıcılarına her zaman 1 yıl boyunca tamir sonrası değişen veya tamiri yapılan parçalara ücretsiz destek sunmuş cihazın arıza yapma sebebini müşterilerine detaylıca anlatmış arıza yapan parçanın tamirini tercih ederek her zaman parça değişim odaklı olmamış böylece hem müşterinin tasarruf etmesini sağlamış hem de cihazın üzerindeki orijinal parçaları korumak suretiyle optimum seviyede tamir olanağını sağlayarak güvenilir bir ortamda Öztiryakiler Servisi Menderes hizmetini sunmayı başarmıştır. Özel Servis istasyonumuzda tüm tamir ve onarım süreçleri müşterilerle şeffaf olarak paylaşılmakta olup aynı zaman da iş güvenliği kuralları çerçevesinde atölye merkezlerimizde makinelerinizin ve buzdolaplarınızın tamiri yapılmakta son testleri başarıyla tamamlandıktan sonra ürünler sizlere teslim edilmektedir. Eğer sizde Özel Servis statüsünde Menderes bölgesinde ekonomik fiyatlara Öztiryakiler markalı garantisi bitmiş ürünlerinizi tamir edecek bir servis istasyonu arayışı içerisindeyseniz bizlere iletişim kanallarımızda yer alan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz de aşağıda tamirini yaptığımız ürün çeşitlerini görebilir arızalı ürününüzü seçerek o ürüne bakan Özel Menderes Öztiryakiler Teknik Servis ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Menderes Öztiryakiler Servisi Telefon Numarası

Özel Menderes Öztiryakiler Servisi hizmeti için telefon numarası arıyorsanız 0232 348 98 98 numaralı yerel hattı aramanız yeterli olacaktır.