Konak Siemens Klima Servisi

Web sayfamıza hoşgeldiniz. Garantisi biten Siemens markalı klimanız için teknik servis randevunuzu oluşturmak isterseniz web sayfamıza göz atabilir en kısa sürede klima tamiri veya klima bakımı talepleri için servisimize ulaşabilirsiniz.

0232 262 85 10

Size Özel Siemens Klima Servisi Konak

Konak bölgesinde Siemens markalı klimalarınız için tamir bakım ve yedek parça desteği sunuyoruz. Konak içerisindeki Siemens Klima Montajı ve Sökümü hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ilke ve servis prensiplerimize erişmek için aşağıda yer alan platforma göz atabilirsiniz.

Konak Siemens Klima Servisi & Tamiri

İklimlendirme sistemlerinde klimaların önemi gün geçtikçe artmaktadır. Klima üretiminde önemli bir konuma sahip olan Siemens klimalar ise Konak bölgesinde sıklıkla kullanılmakta birçok ev ve iş yerinde split duvar tipi kaset tipi salon tipi vrf ve merkezi sistem olacak şekilde farklı şekillerde klimalar kullanılmaktadır. Konak içerisinde ve ülkemizde genellikle split ve salon tipi klimalar yaygın olup bu klimalar iki ünite yapısından oluşmaktadır. Bu üniteler iç ünite ve dış ünite olarak adlandırılmakta dış ünitede bulunan kompresör aracılığıyla cihazdaki gazın devir daimi yapılmakta böylece hem ısıtma hem soğutma işlevlerinde klimalar kullanılabilmektedir. Siemens klimalar teknolojik olarak oldukça karmaşık yapılar olup arızalanması durumunda sadece işinin uzmanı olan teknisyenlerden yardım almak oldukça önemlidir. Konak Siemens Klima Servisi alanında yıllardır çalışan işletmemiz ise bu alanda kazandığı tecrübe ve birikimi halen Siemens klimaların tamiri ve bakımı alanında en uygun fiyatlar dahilinde sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Konak içerisinde Siemens klimaların bir yerden bir yere taşıma işlemini de yapabilmektedir. Bu taşıma işlemi kapsamında Siemens klima sökümü işlemlerini yerinde yapıyor klimanızın teknik anlamdaki bütünlüğünü eksiksiz tamamlayarak yeni taktırmak istediğiniz yere kadar taşımasını yapıyoruz. Ardından Siemens Klima Montajı kapsamında klimanızın yeni yerine montajını yapıyor böylece klimanıza dair söküm ve montaj işlemlerini 1 iş günü içerisinde tamamlayarak en uygun klima söküm takım fiyatları ile sizlere hizmet veriyoruz. Süreç içerisinde eğer Siemens klimanızın gazı veya ayak gibi parçaları eksikse bunları da aynı gün içinde temin ediyor en kısa sürede tarafınıza fatura ederek tüm eksikleri tamamlanmış şekilde sizlere teslim ediyoruz. Siemens Klima Servisi Konak ekibimiz günümüz itibariyle klima bakım alanlarında sağladığı en uygun kampanyalı fiyatları sayesinde klimalarınızın teknik sağlığı ve sizin iklim sağlığınız için klimalarınızın bakımını filtrelerinden ünitelerine kadar detaylı bir şekilde yapıyor işinin uzmanları olan Konak Siemens Klima Bakımı ekibiyle sizleri buluşturuyoruz. Sizde Siemens markalı klimalarınızın tüm çözümlerine dair servis ekibimizle iletişime geçmek isterseniz ilgili telefon numaralarımız ve elektronik posta adreslerimizden bizlere ulaşabilir teknik servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Konak Siemens Klima Servisi İletişim Bilgileri

📞 Konak Siemens Klima Tamircisi Telefon Numarası ☎️ 0232 262 85 10
🕤 Konak Siemens Klima Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-19:00
🔧 Servis Tipi Özel Servis | Konak Siemens Klima Yetkili Servisi değildir.
📌 Konak Siemens Klima Servisi Konumu Bahçelievler, Halide Edip Adıvar Cd., 35150 Konak/İzmir
💳 Geçerli Kredi Kartları : ✅ Troy Visa Mastercard Maestro vd.
👨‍🔧 Bölgede Bulunan Siemens Klima Ustası Sayısı : 8 Adet Siemens Klima Tamir Ustası Bulunmaktadır.
📅 İçerik Tarihi : 23.04.2024

Konak Siemens Klima Servisi Telefon Numarası

Özel Konak Siemens Klima Tamiri hizmeti için telefon numarası arıyorsanız 0232 262 85 10 numaralı yerel hattı aramanız yeterli olacaktır.