Altındağ Regal Klima Servisi

Web sayfamıza hoşgeldiniz. Garantisi biten Regal markalı klimanız için teknik servis randevunuzu oluşturmak isterseniz web sayfamıza göz atabilir en kısa sürede klima tamiri veya klima bakımı talepleri için servisimize ulaşabilirsiniz.

0232 262 85 10

Size Özel Regal Klima Servisi Altındağ

Altındağ bölgesinde Regal markalı klimalarınız için tamir bakım ve yedek parça desteği sunuyoruz. Altındağ içerisindeki Regal Klima Montajı ve Sökümü hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ilke ve servis prensiplerimize erişmek için aşağıda yer alan platforma göz atabilirsiniz.

Altındağ Regal Klima Servisi & Tamiri

İklimlendirme sistemlerinde klimaların önemi gün geçtikçe artmaktadır. Klima üretiminde önemli bir konuma sahip olan Regal klimalar ise Altındağ bölgesinde sıklıkla kullanılmakta birçok ev ve iş yerinde split duvar tipi kaset tipi salon tipi vrf ve merkezi sistem olacak şekilde farklı şekillerde klimalar kullanılmaktadır. Altındağ içerisinde ve ülkemizde genellikle split ve salon tipi klimalar yaygın olup bu klimalar iki ünite yapısından oluşmaktadır. Bu üniteler iç ünite ve dış ünite olarak adlandırılmakta dış ünitede bulunan kompresör aracılığıyla cihazdaki gazın devir daimi yapılmakta böylece hem ısıtma hem soğutma işlevlerinde klimalar kullanılabilmektedir. Regal klimalar teknolojik olarak oldukça karmaşık yapılar olup arızalanması durumunda sadece işinin uzmanı olan teknisyenlerden yardım almak oldukça önemlidir. Altındağ Regal Klima Servisi alanında yıllardır çalışan işletmemiz ise bu alanda kazandığı tecrübe ve birikimi halen Regal klimaların tamiri ve bakımı alanında en uygun fiyatlar dahilinde sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Altındağ içerisinde Regal klimaların bir yerden bir yere taşıma işlemini de yapabilmektedir. Bu taşıma işlemi kapsamında Regal klima sökümü işlemlerini yerinde yapıyor klimanızın teknik anlamdaki bütünlüğünü eksiksiz tamamlayarak yeni taktırmak istediğiniz yere kadar taşımasını yapıyoruz. Ardından Regal Klima Montajı kapsamında klimanızın yeni yerine montajını yapıyor böylece klimanıza dair söküm ve montaj işlemlerini 1 iş günü içerisinde tamamlayarak en uygun klima söküm takım fiyatları ile sizlere hizmet veriyoruz. Süreç içerisinde eğer Regal klimanızın gazı veya ayak gibi parçaları eksikse bunları da aynı gün içinde temin ediyor en kısa sürede tarafınıza fatura ederek tüm eksikleri tamamlanmış şekilde sizlere teslim ediyoruz. Regal Klima Servisi Altındağ ekibimiz günümüz itibariyle klima bakım alanlarında sağladığı en uygun kampanyalı fiyatları sayesinde klimalarınızın teknik sağlığı ve sizin iklim sağlığınız için klimalarınızın bakımını filtrelerinden ünitelerine kadar detaylı bir şekilde yapıyor işinin uzmanları olan Altındağ Regal Klima Bakımı ekibiyle sizleri buluşturuyoruz. Sizde Regal markalı klimalarınızın tüm çözümlerine dair servis ekibimizle iletişime geçmek isterseniz ilgili telefon numaralarımız ve elektronik posta adreslerimizden bizlere ulaşabilir teknik servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Altındağ Regal Klima Servisi İletişim Bilgileri

📞 Altındağ Regal Klima Tamircisi Telefon Numarası ☎️ 0232 262 85 10
🕤 Altındağ Regal Klima Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-19:00
🔧 Servis Tipi Özel Servis | Altındağ Regal Klima Yetkili Servisi değildir.
📌 Altındağ Regal Klima Servisi Konumu Bahçelievler, Halide Edip Adıvar Cd., 35150 Altındağ/İzmir
💳 Geçerli Kredi Kartları : ✅ Troy Visa Mastercard Maestro vd.
👨‍🔧 Bölgede Bulunan Regal Klima Ustası Sayısı : 8 Adet Regal Klima Tamir Ustası Bulunmaktadır.
📅 İçerik Tarihi : 27.04.2024

Altındağ Regal Klima Servisi Telefon Numarası

Özel Altındağ Regal Klima Tamiri hizmeti için telefon numarası arıyorsanız 0232 262 85 10 numaralı yerel hattı aramanız yeterli olacaktır.