Aliağa Regal Klima Servisi

Web sayfamıza hoşgeldiniz. Garantisi biten Regal markalı klimanız için teknik servis randevunuzu oluşturmak isterseniz web sayfamıza göz atabilir en kısa sürede klima tamiri veya klima bakımı talepleri için servisimize ulaşabilirsiniz.

0232 262 85 10

Size Özel Regal Klima Servisi Aliağa

Aliağa bölgesinde Regal markalı klimalarınız için tamir bakım ve yedek parça desteği sunuyoruz. Aliağa içerisindeki Regal Klima Montajı ve Sökümü hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ilke ve servis prensiplerimize erişmek için aşağıda yer alan platforma göz atabilirsiniz.

Aliağa Regal Klima Servisi & Tamiri

İklimlendirme sistemlerinde klimaların önemi gün geçtikçe artmaktadır. Klima üretiminde önemli bir konuma sahip olan Regal klimalar ise Aliağa bölgesinde sıklıkla kullanılmakta birçok ev ve iş yerinde split duvar tipi kaset tipi salon tipi vrf ve merkezi sistem olacak şekilde farklı şekillerde klimalar kullanılmaktadır. Aliağa içerisinde ve ülkemizde genellikle split ve salon tipi klimalar yaygın olup bu klimalar iki ünite yapısından oluşmaktadır. Bu üniteler iç ünite ve dış ünite olarak adlandırılmakta dış ünitede bulunan kompresör aracılığıyla cihazdaki gazın devir daimi yapılmakta böylece hem ısıtma hem soğutma işlevlerinde klimalar kullanılabilmektedir. Regal klimalar teknolojik olarak oldukça karmaşık yapılar olup arızalanması durumunda sadece işinin uzmanı olan teknisyenlerden yardım almak oldukça önemlidir. Aliağa Regal Klima Servisi alanında yıllardır çalışan işletmemiz ise bu alanda kazandığı tecrübe ve birikimi halen Regal klimaların tamiri ve bakımı alanında en uygun fiyatlar dahilinde sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Aliağa içerisinde Regal klimaların bir yerden bir yere taşıma işlemini de yapabilmektedir. Bu taşıma işlemi kapsamında Regal klima sökümü işlemlerini yerinde yapıyor klimanızın teknik anlamdaki bütünlüğünü eksiksiz tamamlayarak yeni taktırmak istediğiniz yere kadar taşımasını yapıyoruz. Ardından Regal Klima Montajı kapsamında klimanızın yeni yerine montajını yapıyor böylece klimanıza dair söküm ve montaj işlemlerini 1 iş günü içerisinde tamamlayarak en uygun klima söküm takım fiyatları ile sizlere hizmet veriyoruz. Süreç içerisinde eğer Regal klimanızın gazı veya ayak gibi parçaları eksikse bunları da aynı gün içinde temin ediyor en kısa sürede tarafınıza fatura ederek tüm eksikleri tamamlanmış şekilde sizlere teslim ediyoruz. Regal Klima Servisi Aliağa ekibimiz günümüz itibariyle klima bakım alanlarında sağladığı en uygun kampanyalı fiyatları sayesinde klimalarınızın teknik sağlığı ve sizin iklim sağlığınız için klimalarınızın bakımını filtrelerinden ünitelerine kadar detaylı bir şekilde yapıyor işinin uzmanları olan Aliağa Regal Klima Bakımı ekibiyle sizleri buluşturuyoruz. Sizde Regal markalı klimalarınızın tüm çözümlerine dair servis ekibimizle iletişime geçmek isterseniz ilgili telefon numaralarımız ve elektronik posta adreslerimizden bizlere ulaşabilir teknik servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Aliağa Regal Klima Servisi İletişim Bilgileri

📞 Aliağa Regal Klima Tamircisi Telefon Numarası ☎️ 0232 262 85 10
🕤 Aliağa Regal Klima Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-19:00
🔧 Servis Tipi Özel Servis | Aliağa Regal Klima Yetkili Servisi değildir.
📌 Aliağa Regal Klima Servisi Konumu Bahçelievler, Halide Edip Adıvar Cd., 35150 Aliağa/İzmir
💳 Geçerli Kredi Kartları : ✅ Troy Visa Mastercard Maestro vd.
👨‍🔧 Bölgede Bulunan Regal Klima Ustası Sayısı : 8 Adet Regal Klima Tamir Ustası Bulunmaktadır.
📅 İçerik Tarihi : 27.04.2024

Aliağa Regal Klima Servisi Telefon Numarası

Özel Aliağa Regal Klima Tamiri hizmeti için telefon numarası arıyorsanız 0232 262 85 10 numaralı yerel hattı aramanız yeterli olacaktır.